نمایشگاه جوان، پویایی و بالندگی به مناسبت هفته سلامت جوانان در سبزوار برپا شد.

به گزارش بصیر سبزوار، سید حسین میرموسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه این نمایشگاه به مناسبت هفته سلامت جوان در شهرستان برپا شده است، اظهار کرد: نمایشگاه جوان، پویایی و بالندگی با همکاری ادارات و دانشگاه‌های سطح شهرستان برپا شده است.

 

 

رئیس مرکز بهداشت سبزوار با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه افزایش جمعیت و اجرای سیاست‌های جمعیتی در شهرستان برپا شده است، تصریح کرد: این نمایشگاه دارای ۱۳ غرفه است که در آنها به ابعاد مختلف افزایش جمعیت توجه شده است.

 

 

وی با بیان اینکه در حاشیه این نمایشگاه نیز کارگاه‌های مختلف آموزشی با حضور اساتید برجسته در زمینه افزایش جمعیت برگزار می‌شود، گفت: این کارگاه‌ها در موضوعات تندرستی و خانواده، سازگاری و مدیریت همسر، مدیریت استرس، مهارت‌های ازدواج و آمادگی برای ازدواج برگزار می‌شود.

 

 

میرموسوی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۴۱ تابلوی آموزشی در زمینه جنگ نرم و آسیب‌های ماهواره برای دید عموم به نمایش گذاشته شده است، اضافه کرد: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته با همکاری بهزیستی و نیروی انتظامی بسته‌های آموزشی ویژه‌ای در زمینه حجاب و عفاف، نقش ماهواره در فروپاشی نظام خانواده، موادمخدر و … تهیه شده که در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.