مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان سبزوار صبح امروز در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار برگزار شد .

به گزارش بصیر سبزوار، مراسم صبحگاه نیروهای مسلح سبزوار  صبح امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده سپاه ناحیه سبزوار، فرمانده گروه مهندسی ۴۷ سلمان، فرمانده نیروی انتظامی، رییس دادگستری، معاون سیاسی فرماندار و جمعی از مدیران شهری در محل سپاه ناحیه سبزوار برگزار شد.

 

پخش آیات قرآن و سرود جمهوری اسلامی ، آیین بر افراشتن و احترام به پرچم و سرود نیایش بخش هایی از این مراسم بود.

 

دکتر میرلوحی نویسنده کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی» در این مراسم اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، استکبار و شیاطین غربی این پیام را دریافتند که امام خمینی(ره) آمد تا جولان دادن شیطان را در دنیا پایان دهد.

 

وی با بیان اینکه  دشمن از همان ابتدای انقلاب اسلامی در صدد براندازی این مهم برآمده است، افزود: باید با شناخت صحیح دشمنان اسلام و یادگیری راهکارهای مبارزه با آنها، انقلاب را به جهانیان معرفی کنیم.

 

میرلوحی با اشاره به سوابق جنایتکارانه استکبار در دنیا تصریح کرد: براساس گزارش های خود آمریکایی ها هر سال بیش از هزار تن از شهروندانشان توسط پلیس آمریکا کشته می شوند.

 

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: شهروندان آمریکایی چشم در انتظار وضعیت جمهوری اسلامی ایران هستند تا بتوانند از چنگال جهودان صهیونیست رهایی یابند.

 

وی با بیان اینکه حرکات آمریکایی ها نشان از استیصال آنها در مقابل انقلاب اسلامی است، بیان داشت: وضعیت دنیا به گونه ای پیش می رود که انشاالله به زودی زود شاهد ظهور امام زمان(عج) خواهیم بود.

 

انتهای پیام/