مدیر عامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا گفت: دشمن تمام قدرت خود را در عرصه جنگ نرم به کار گرفته است.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار سردار حسین یکتا در جمع فعالان فرهنگی سبزوار اظهار داشت: آنچه از دشمن می بینیم اینست که آنها تمام تجهیزات خود را وارد عرصه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی کرده اند.

 

وی ادامه داد: اولین هدف تهاجم فرهنگی دشمن جمهوری اسلامی ایران است زیرا آنها به این نتیجه رسیده اند که با از پا در آمدن ایران بسیاری از اهداف خود را عملی کرده اند.

 

سردار یکتا تصریح کرد: دشمن با تمام توان سعی در تغییر رفتارو تغییر اعتقادات جوانان دارد و ما در حال حاضر اثرات این تهاجم را در خیابان ها با کم رنگ شدن هنجار های اسلامی مشاهده می کنیم.

 

مدیر عامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا با اشاره به بیانات و ارشادات رهبر معظم انقلاب خاطر نشان کرد: در حال حاضر ما با یک جنک تمام عیار مواجه هستیم که متاسفانه هیچ تغییر در رفتار نمی بینیم.

 

وی راه مبارزه با تجاوزات فرهنگی را ایجاد یک اتاق جنگ و رفتار مقابله به مثل عنوان کرد و ادامه داد: آینده در دستان گفتمان برتر خواهد بود.

 

سردار یکتا بیان داشت: ما مامورین انقلاب اسلامی هستیم وباید این ماموریت را باور کنیم و تا به سر انجام رساندن آن از پای ننشینیم.

 

مدیر عامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا جنگ امروز را جنگ تن به تن دانست و افزود: برای مقابله باید کار چهره به چهره را آغاز کنیم.