روز گذشته با دريافت خبري مبني برانتقال پنهاني کليه دستگاه ها و ماشين آلات يک معدن از سوي هيئت مديره يکي از موسسات مالي و اعتباري به نيشابور جهت جلوگيري از توقيف آن ها در مشهد بلافاصله دو تيم عملياتي پليس امنيت عمومي به آدرس مربوطه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت: روز گذشته با دریافت خبری مبنی برانتقال پنهانی کلیه دستگاه ها و ماشین آلات یک معدن از سوی هیئت مدیره یکی از موسسات مالی و اعتباری به نیشابور جهت جلوگیری از توقیف آن ها در مشهد بلافاصله دو تیم عملیاتی پلیس امنیت عمومی به آدرس مربوطه اعزام شدند.

 

سرهنگ “سید حسن حسینی” افزود: در تحقیقات تکمیلی در این خصوص مشخص شد تعداد۳۷ دستگاه یک معدن سنگ شامل ژنراتور بزرگ دیزلی ،دستگاه کوه برش ،ژنراتور برق ،دستگاه کنتور ولتاژ برق و … متعلق به یکی از اعضای هیئت مدیره یک موسسه مالی و اعتباری در مشهد می باشد که جهت جلوگیری از توقیف اموال از سوی دادستانی مشهد با سه دستگاه تریلی به نیشابور انتقال و قصد فروش آن ها را در شهرستان دیگری دارد.

 

وی خاطر نشان کرد : ماموران پلیس امنیت عمومی با یک سری تحقیقات میدانی گسترده محل اختفای اموال را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی ساعت ۲۳ شب گذشته کلیه وسایل را توقیف کردند.

 

در خور یادآوری است، در این خصوص پرونده تشکیل و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

 

منبع:پایگاه خبری پلیس