فرمانده نیروی انتظامی از افزایش سه برابر گشت های انتظامی در سطح شهر خبر داد.

 

 

سید محمد هاشمی در گفتگو با بصیر سبزوار اظهارداشت: از زمان تصدی فرماندهی انتظامی شهرستان بنا به ضروریات و درخواست ها تعداد گشت های انتظامی به سه برابر زمان گذشته افزایش پیدا کرده این که روند به خوبی در سطح شهر قابل مشاهده است.

 

وی هدف از افزایش این گشت ها را ایجاد بستر مناسب در جهت آسایش خاطر و کاهش دغدغه های امنیتی شهروندان دانست و افزود: با وجود نیروهای انتظامی در سطح شهر به خصوص در پارکها و میادین امنیت بیشتری برای شهروندان درحال استفاده از این مکان ها به وجود خواهد آمد.

 

هاشمی با اشاره به سبقه تاریخی و اعتقادی سبزوار تصریح کرد: این سابقه مذهبی تاثیر عمیقی در کنترل وپیشگیری از جرم توسط خود مردم داشته و باعث شده تا سبزوار وضعیت مناسب تری نسبت به شهرستان های اطراف داشته باشد.

 

فرمانده انتظامی سبزوار خاطر نشان کرد: حاکمیت علمی و دینی در سبزوار فضای مناسبی برای خدمت در شهرستان ایجاد کرده و این مسئله باعث خواهد شد تا بتوان برنامه های آموزش و پیشگیری را به نحو بهتری در شهرستان به اجرا درآورد.

 

وی همچنین تاکید کرد: در برخورد با جرائم خشن به هیچ عنوان مماشات نخواهیم کرد و تاکنون افرادی را نیز دستگیر کرده ایم که به مقامات قضایی تحویل شده اند.

 

هاشمی در مورد تعامل با مسئولین قضایی شهرستان نیز بیان کرد: خوشبختانه مسئولین قضایی شهرستان افراد مطلع ،باتجربه و پشتیبان نیروی انتظامی هستند.

 

انتهای پیام/