همزمان با چهارمین روز از هفته سبزوار لاین غربی کمربند شرق به بهره برداری رسید.

 

به گزارش بصیر سبزوار،شهردار سبزوار در این مراسم گفت: این پروژه از بزرگترین پروژه های شهرداری در طول ۸۰ سال سابقه خدمات در سبزوار است.

 

محمد علی طالبی اظهار داشت: حدود ۱۲۰ هکتار فضاسازی اطراف این پروژه هشت بهشت را تبدیل به بزرگترین تفرجگاه شهری در استان خراسان خواهد کرد.

 

وی با تشر از زحمات مهندس عیدی شهردار وقت سبزوار بیان کرد: سنگ بنای این پروژه در زمان تصدی مهندس عیدی گذاشته شده بود و درزمالنی که شهرداری اقدام به آغاز طرح عملیاتی کرد بیش از یک ماه زمان صرف جمع آوری نخاله های بنایی از محل شد.

 

طالبی اجرایی شدن لاین غربی پروژه هشت بهشت را حاصل کار و تلاش جهادی نیروهای شهرداری دانشست و افزود: کلنگ این پروژه در تاریخ سوم شهرویرماه به زمین زده شد و امروز در تاریخ ۲۹اردیبهشت و کم تر از یک سال این طرح به بهره برداری رسیده است.

 

وی طول پروژه را ۲۷۰۰متر اعلام کرد و تصریح کرد: مبلغ عمرانی طرح بالغ بر ۶۰میلیارد ریال بوده که با احتساب بیش از ۱۳۰ میلیارد تملک ارضی حدود ۲۰۰میلیارد هزینه طرح بوده است.

 

شهردار سبزوار تاکید کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس نیز لاین شرقی این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

 

طالبی همچنین از کلنگ زنی کمربند شمال شرق خبر داد و بیان داشت: طول کمربند شمال شرق ۳۷۰۰ متر خواهد بود که یک کیلومتر از کمربند شرق بیشتر است.

 

انتهای پیام/