نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار گفت: هیئت مذاکره کننده می بابست حافظ کلیه حقوق ملت ایران در مذاکرات باشد.

به گزارش بصیر سبزوار به نقل از روابط عمومی سپاه سبزوار، حجت الاسلام والمسلمین حسین زحمتکش نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار در جمع کارکنان این ناحیه  گفت: اگر امروز دشمنان قسم خورده ما جهت حل و فصل شدن موضوع هسته ای مجبور به مذاکره با ما شدند به برکت خون شهداء بخصوص شهدای هسته ای این ملت می باشد، و تیم مذاکره کننده باید حافظ خون شهداء و ملت ایران باشد.

 

 

زحمتکش با بیان اینکه آمریکا دشمن اصلی ملت ایران است بیان داشت: به آمریکا هیچ اعتمادی نیست همانطور که در تاریخ کشورهای دیگر این موضوع به اثبات رسیده است و کشورهای غربی و هم پیمانانش نیز با آمریکا هماهنگ هستند.

 

 

وی در ادامه افزود: بلافاصله بعد از توافق لوزان تبلیغات رسانه ای آمریکا علیه ایران شروع شد و حرف از لغو تحریم ها به صورت گام به گام و دراز مدت شد، در صورتی که تیم مذاکره کننده ما اعلام کردند که بعد از توافق هسته ای بلافاصله تمامی تحریم های اقتصادی وغیره مرتبط با برنامه هسته ای ایران لغو می شود که این خود نمونه ای از کارشکنی و دشمنی آشکار آمریکا با ایران است و تیم مذاکره کننده باید با هوشیاری کامل و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری گام بردارد و فراتر از آن حرکت نکنند.

 

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار اشاره ای به تحولات یمن کرد و گفت: آل سعود و حکومت آنان از منفورترین حکومت ها در کشور های اسلامی و جهان است زیرا آنان خود را مسلمان می دانند ولی علنا کودکان و زنان بی دفاع مسلمان را در یمن به خاک و خون می کشند و با دشمنان اصلی اسلام هم پیمان شده اند.

 

 

زحمتکش خاطر نشان کرد : انقلاب یمن برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است که مردم علیه ظلم قیام کردند و امروز عزت و اقتدار و قدرت فرا منطقه ای پیدا کرده و حامی کشورهای مظلوم جهان است و انشاالله آل سعود و هم دستانشان در یمن نیز شکست سختی خواهند خورد.