جمعی از اساتید ودانشجویان شهرستان جوین به مناسبت روز نکبت سالروز تشکیل رژیم جعلی صهیونیسم در دانشگاه علمی کاربردی جوین تجمع کردند.

به گزارش بصیر سبزوار به نقل از آل نور جوین، جمعی از اساتید ودانشجویان شهرستان جوین به مناسبت روز نکبت سالروز تشکیل رژیم جعلی صهیونیسم در دانشگاه علمی کاربردی جوین تجمع کرده و با سردادن شعار مرگ براسرائیل، از شکل گیری این رژِیم غاصب اعلام انزجار کردند.

 

سرهنگ دلبری از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در این مراسم اظهار داشت: یکی از اولین اقداماتی که امام راحل (ره) بعد از انقلاب اسلامی  انجام داد این بود که سفارت اسرائیل را تعطیل واعلام نمود به هیچ عنوان موجودیت اسرائیل را به عنوان یک کشور نمی پذیرد .

 

وی افزود: امام راحل (ره) بارها از اسرائیل به عنوان غده سرطانی نام برده است وباید بدانیم تا وقتی این غده سرطانی  وجود داشته باشد سرزمین خاورمیانه چهره آرامش را به خود نخواهددید.

 

این رزمنده دفاع مقدس یادآورشد: امروز وظیفه تمام دانشجویان مسلمان این است که با بهره گیری از رهنمود های مقام معظم رهبری درخط مقدم مبارزه با استکبار جهانی حضور داشته وجلودار صحنه های سیاسی باشند.

 

شایان ذکر است در پایان مراسم دانشجویان واساتید با سردادن شعار مرگ براسرائیل وبه آتش کشیدن پرچم این رژیم غاصب انزجار خود را از تشکیل رژیم جعلی صهیونیسم اعلام کردند.