صد وچهل و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر سبزوار برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار، عصر امروز(یک شنبه) صد و چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر سبزوار به ریاست کاظم کرامت و با حضور تمام اعضای شورای شهر در محل سالن جلسات این شورا برگزار شد.

 

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر سبزوار در این جلسه با تشکر از شهرداری سبزوار بابت اجرای برنامه های هفته سبزوار علی الخصوص  برنامه زنده شبکه یک سیما، اظهار داشت: مردم در بازتاب این حرکت ضمن تشکر از عوامل اجرایی و بانیان آن اصرار داشتند که چهره  ای واقعی و زیباتر از این دیار کهن را به مردم کشور معرفی کنیم.

 

جلال تعصبی با بیان اینکه باید نظارت بیشتری در اجرای برنامه ها صورت گیرد، افزود: باید از این فرصت موجود استفاده لازم را در معرفی سبزوار به آن هایی که دورتر از ما قرار دارند ببریم.

 

در ادامه جلسه، شورای شهر سبزوار با درخواست روابط عمومی شورا جهت الزام شورای شهر، شهرداری، سازمان های تابعه و مناطق آن جهت خرید کالای داخلی موافقت کرد.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه در خواست های خرید سرای معمارزاده در کوی گلستان به منظور بهره برداری،  تمدید قرارداد بیلبوردهای تبلیغاتی خصوصی در سطح شهر، نام گذاری پارک های درخواستی از سوی شهرداری و… مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

 

لازم به ذکر است تعدادی از لوایح جهت بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه برگشت و تعدادی نیز مورد موافقت اعضای شورای اسلامی شهر در صحن علنی قرار گرفت.

 

انتهای پیام/