تحلیلگر مسائل سیاسی: در صورت پذیرفته شدن پروتکل الحاقی غرب به تمام مراکز نظامی ایران دسترسی پیدا خواهد کرد.

محمد حسن قدیری ابیانه در گفتگو با بصیر سبزوار اظهار داشت: در صورت پذیرفته شدن پروتکل الحاقی توسط تیم مذاکره کننده غربی ها این امکان را بدست خواهند آورد که نه تنها از مراکز نظامی بلکه از هرمکانی که بخواهند به بهانه های واهی سرکشی و بازدید کنند.

 

وی ادامه داد: متاسفانه برخی در دولت وجود دارند که اصل را بر تعامل با آمریکا گذاشته اند و حاضر به پذیرفتن هرگونه توافق بد هستند .

 

وی تصریح کرد: با پذیرفتن پروتکل الحاقی باید درب تمام مراکز نظامی خود را بر روی بازرسان بازکنیم که این امر خارج از خطوط قرمز کشور ما است.

 

قدیری ابیانه خاطر نشان کرد: در صورت ممانعت با بازرسی از مراکز نظامی بعد از توافق هسته ای و پذیرفتن پروتکل کشورهای غربی زمینه جنگ علیه ایران را به بهانه ساخت تسلیحات هسته ای فراهم میکنند.

 

تحلیگر سیاسی بیان داشت:متاسفانه برخی به لبخند غربی ها دل خوش کرده اند و گمان می کنند در صورت توافق آنها دست از دشمنی با ایران برخواهند داشت که این خیال خامی بیش نیست.

قدیری ابیانه تاکید کرد: راه برون رفت از تحریم ها در داخل کشور و با اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی خواهد بود و در صورت اجرای این سیاست دیوار تحریم ها فرو خواهد ریخت و دیگر هیچ نیازی به توافق با دشمنان نخواهیم داشت.

 

وی با اشاره به آمار تنبلی اجتماعی تعدد تعطیلات وبسیاری از موانع سد راه اقتصاد مقاومتی غنوان کرد: با وجود این موانع دشمنان ایران بیشتر به سمت تحریم سوق داده خواهند شد.