شهردار سبزوار از افتتاح ،رونمایی و کلنگ زنی 70 پروژه در هفته سبزوار خبر داد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،محمد علی طالبی در نشست تبیین هفته سبزوار اظهار داشت: از ۲۶ اردیبهشت لغایت اول خرداد ماه هفته ای تحت عنوان هفته سبزوار خواهیم داشت که در این ایام بسیاری از پروژه های عمرانی،فرهنگی و اجتماعی شهرداری به بهربرداری خواهند رسید.

 

وی با بیان اینکه تاکنون تنها دوکلان شهر تبریز و اصفهان چنین هفته ای را داشته اند بیان کرد: سبزوار به عنوان سومین شهر کشور و اولین شهر در شرق کشور این برنامه را برگزار خواهد کرد.

 

وی در تبیین اهداف برگزاری این هفته تصریح کرد: ابراز و رخ نمودن توانمندی های تاریخی،اجتماعی،فرهنگی،گردشگری، میراثی و ..در جهت ارتقاء و شناساندن در سطح کشور برگزار خواهد شد.

 

شهردار سبزوار تاکید کرد: امسال و این ایام مصادف شده است با هشتادمین سال تاسیس شهرداری سبزوار و بیشتر برنامه های امسال در هفته سبزوار با گرایش های حوزه شهرداری خواهد بود .

 

وی بیان داشت: برنامه ابتدایی و مراسم افتتاحیه هفته سبزوار را همزمان با جشن مبعث پیامبر گرامی اسلام با قرعه کشی شهر زندگی آغاز خواهد شد.

 

طالبی خاطر نشان کرد: از دیگر انگیزه های برگزاری این برنامه ایجاد فضای شاد و برقرای تعامل اجتماعی در بین مردم خواهد بود.

 

شهردار سبزوار با توجه به جغرافیایی کویر سبزوار سعی خواهیم کرد تا خشکی کویر تاثیرات منفی بر شهر نداشته باشد و فضای شاد ی را در به خصوص در شب های شهر حاکم کنیم.

 

انتهای پیام/