سید محمد هاشم زاده فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار شد.

به گزارش بصیر سبزوار، صبح امروز طی مراسمی با حضور فرمانده انتظامی خراسان رضوی حکم سید محمد  هاشم زاده  ابلاغ و وی به مدت سه سال فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار شد.

 

سردارسرتیپ دوم بهمن امیری در این مراسم با اشاره به انتصاب فرماندهان انتظامی در شهرستان ها گفت: یکی از مهمترین ملاک ها در انتصاب فرماندهان ایجاد تحول و تغییر در حوزه های استحفاظی شان است.

 

وی خاطر نشان کرد: توسعه امنیت پایدار، رضایتمندی مردم، متدین بودن، اجرای وظایف و توجه به فرامین مقام معظم رهبری از ویژگی‌های یک افسر شجاع در نیروی انتظامی است.

 

وی تعامل با مردم و مسئولین را در بالاترین سطح از جمله خواسته های خود در شهرستان بیان کرد و افزود: این روند تا کنون به خوبی در شهرستان ایجاد شده است و در ادامه نیز باید با قدرت بیشتر پیگیری شود.

 

فرمانده جدید انتظامی شهرستان نیز با بیان اینکه فرمانده بودن در نظام جمهوری اسلامی تنها یک شغل نیست تصریح کرد: فرماندهی مسئولیتی است که اگر در این سمت خواب را برخود حرام کنیم روا است.

 

سید محمد هاشمی افزود: مطابق فرمایشات رهبری نیروی انتظامی علاوه بر اقتدار دارای جنبه رأفت نیز باید باشد.

 

وی تصریح کرد: تعامل با همه مسئولین مردم و تقابل با افراد بزهکار و کسانی که نا امنی را در جامعه به وسیله جرائم خشن ترویج کنند در دستور کار نیروی انتظامی قرار خواهد گرفت.

 

هاشمی تاکید کرد: همدلی و هم زبانی ابزاری است که امنیت اقتدار را می توان با ان به بالاترین سطح ارتقا داد.

 

انتهای پیام/