نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گردهمایی بزرگ شوراییان سبزوار گفت: باید از نبوغ و استعداد تمامی شوراها در کشور برای ایجاد توسعه پایدار استفاده شود.

 

 

به گزارش بصیرسبزوار،محمدر ضا محسنی ثانی اظهار داشت: ۳۵۰۰روستا و تمامی شهرهای کشور دارای شورای اسلامی می باشند که این ظرفیت میتواند کمک زیادی در تصویب قانون های تاثیر گذار در مجلس باشد.

 

وی ادامه داد: متاسفانه تاکنون سلسله ارائه طرح ها و لوایح به مجلس رعایت تاکنون رعایت نمی شده است که این امر سبب عدم تصویب قانون های مناسب می شود.

 

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه شوراها نماد دموکراسی غیر مستقیم هستند تصریح کرد: ارائه لوایح و طرح ها از سوی شوراها به مجلس استفاده از نظرات مردم در تصویب قانون های کلان در کشور است.

 

محسنی خاطر نشان کرد: امروز ایران اسلامی در مرکز آسیب های منطقه قرار دارد و شدید ترین توطئه ها علیه ما انجام می گیرد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه ایران تنها کشوری است که دارای ثبات پایدار در منطقه است و این امنیت به برکت خون شهدا و پرچم داری رهبر انقلاب است.

 

وی با اشاره به اهداف قانون اساسی جمهوری اسلامی اظهار امیدواری کرد: سعی و تلاشی که در سایه هم دلی و هم زبانی انجام میشود ما را بیش از پیش به سوی اهداف و ارزش ها یمان سوق دهد.

 

انتهای پیام/