مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی سبزوار از آمادگی بیش از 57 مسجد برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار، مجید کدخدا زاده اظهار داشت: هفت مسجد در شهر سبزوار و بیش از پنجاه مسجد در سطح  روستاهای شهرستان آماده میزبانی از معتکفین عزیز می باشند.

 

وی با بیان اینکه تمام برنامه ریزی های لازم برای برگزاری مراسمی باشکوه صورت گرفته است، افزود: برگزاری جلسات معرفتی، تلاوت هر روز یک جز از قران کریم، سخنرانی، برگزاری مراسم ایام ولادت و شهادت، پخش بروشورهای ویژه اعتکاف، اجرای اعمال ویژه اعتکاف و… بخشی از این برنامه‌ها خواهد بود.

 

مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی سبزوار تصریح کرد: امسال هیچ هزینه ای از معتکفین عزیز به منظور حضور در این مراسم عبادی دریافت نخواهد شد.

 

کدخدازاده با اشاره به اینکه پیشبینی می شود استقبال بیشتر تری نسبت به سال گذشته از این مراسم به عمل آید، بیان داشت: ۱۸۰۰ نفر از شهروندان عزیز سبزواری در این مراسم معنوی شرکت خواهند کرد.

 

گفتنی است مراسم معنوی اعتکاف ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ماه جاری (مصادف با ۱۳ تا ۱۵ رجب) همزمان با سراسر کشور در سبزوار نیز برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/