همزمان با روز گرامیداشت شورا مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار و فرمانده سپاه ناحیه مقاومت با حضور در پارلمان شهر این روز را به اعضا شورای اسلامی شهر تبریک گفتند.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلم حسین زحمتکش در این دیدار گفت: ازجمله مسائلی که جامعه اسلامی به آن نیازمند است بصیرت و صبر و استقامت در دین است.

 

وی تاکید کرد: هر سازمان و ارگانی که در نظام جمهوری اسلامی توفیق خدمت به مردم را دارد باید از این بصیرت استفاده کرده تا چالش هایی که دشمنان در راه ماموریت انقلاب ایجاد میکنند را شناخته و با صبر میدان را خالی نکند.

 

زحمتکش با اشاره به شعار همدلی و هم زبانی که از سوی مقام معظم رهبری تعیین شده است تصریح کرد: باید این ارتباط بین مردم و شوراها نمایان باشد تا حرف یکدیگر را بفهمند وسبب تحکیم پایه های انقلاب شوند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار شورا را یک نهاد ارزشی دانست و خاطر نشان کرد: امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر شاهد دست یابی به اهداف بلند تر باشیم تا بتوانیم قسمتی از دین خود را به شهدا ادا کنیم.

 

فرمانده سپاه سبزوار نیز در این دیدار بیان داشت: شورا بهترین مظهر مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران است.

 

امین الله مظلوم با تشکر از همکاری های صمیمانه شورای شهر با برنامه های بسیج در سطح شهرستان تاکید کرد: امیدواریم سطح این همکاری ها هر روز بیشتر از پیش شود تا بتوانیم در عرصه های خدمت به مردم توفیق بیشتری کسب کنیم.

 

وی خاطر نشان کرد: با تصمیم گیری های هوشمندانه و خردمندانه می توان تجسم عینی فرهنگ دینی را در شهر مشاهده کرد.

 

انتهای پیام/