نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از پیش‌بینی 180 میلیارد تومان برای چهار بانده شدن محورهای مواصلاتی سبزوار ـ اسفراین و سبزوار ـ بردسکن وبردسکن بجستان در بودجه 94 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس ، رمضانعلی سبحانی‌فر عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژ‌ه‌های راهسازی این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به حجم بالای ترافیک در محورهای مواصلاتی بین شهرستان‌های سبزوار ـ اسفراین، سبزوار ـ بردسکن، سبزوار ـ بجستان و یک بانده بودن این محورهای مواصلاتی، پیگیری‌های خوبی برای اخذ مجوز و تامین اعتبارات مورد نیاز برای احداث محور دوم این جاده مواصلاتی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته مجوز ردیف ۲۱۵ این پروژه از سازمان برنامه‌ریزی گرفته شد، تصریح کرد: در همین راستا اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد تومان برای اجرای این پروژه پیش‌بینی شده است.

سبحانی‌فر با بیان اینکه اعتبارات این پروژه در ردیف اعتبار جدول ۲۰ دیده شده است، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته فاز نخست پروژه که شامل اجرای محور دوم سبزوار ـ اسفراین است، اجرا می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای تغییر مبلمان ورودی استان نیز اظهار کرد: این پروژه پروژه در محدوده شهرستان داورزن اجرایی می‌شود که برای اجرای آن اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است.

سبحانی‌‌فر با اشاره به اینکه در این طرح به تمام ظرفیت‌های گردشگری منطقه سبزوار و داورزن نیز توجه شده است، گفت: امیدواریم با اجرای این پروژه شاهد رونق گردشگری و توسعه اقتصادی این دو شهرستان باشیم.