فرمانده سپاه سبزوار گفت: هر زمان که مانعی در راه پیشرفت انقلاب به وجود آمده این سپاه و بسیج بوده که با تکیه بر حرکت جهادی خود راه پیشرفت را هموار کرده است.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ پاسدار  امین الله مظلوم در جمع فرماندهان پایگاه های  مقاومت بسیج شهرستان سبزوار اظهار داشت: همه باید بدانیم بسیج تشکیل شده تا عقب ماندگی در برنامه ها را را جبران کند و مهم نیست که این عقب ماندگی در کدام قشر به وجود امده است.

 

وی ادامه داد: بسیج با حرکت جهادی خود و با تکیه بر قدرت مردمی خود در هر کجا هر مشکلی به هر شکلی به وجود آمده آن را برطرف کرده است.

 

فرمانده سپاه  سبزوار تصریح کرد: نه بسیجیان افراد معمولی هستند و نه کار و نهاد بسیج یک جایگاه معمولی در جامعه دارد .

 

وی وظیفه اصلی سپاه را حفظ و حراست از انقلاب عنوان و بیان کرد: هر  زمان که مانعی در راه پیشرفت انقلاب به وجود آمده این سپاه و بسیج بوده  که با تکیه بر حرکت جهادی خود راه پیشرفت را هموار کرده است.

 

مظلوم حلقه های صالحین را ماموریتی برای ساخت بدنه درون سپاه و بسیج دانست و تاکید کرد: اصلاح و تربیت ساختار درون بسیجیان و پاسداران هنگامی به وقوع خواهد پیوست که تحت حمایت این برنامه اعتقادی قرار گیرند.

 

فرمانده سپاه سبزوار با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمن خاطر شان کرد: کشور با یک جنگ تمام عیار  دست و پنجه نرم می کند و زنان جامعه خط مقدم این جنگ هستند.

 

مظلوم تاکید کرد: اگر مادر یک خناواده متقاعد به انجام اصلاح کار های فرهنگی در خانواده از قبیل جمع آوری ماهواره شود در اصلاح خانواده موفق خواهیم شد.

 

وی هم افزایی و هماهنگی بین اقشار بسیج را تکمیل کننده برنامه های بسیج دانست وا فزود: اقشار مرتبط با هم باید در تعادل با یکدیگر به سوی یک هدف واحد گام بردارند.

 

انتهای پیام/