رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه حکیم سبزواری از برگزاری همایش ملی آسیب شناسی زبان های خارجی در این دانشگاه خبر داد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار مهیار علوی مقدم با ابیان اینکه این همایش به ابتکار دانشکده ادبیات و علم انسانی دانشگاه حکیم برای اولین با برگزار خواهد شد اظهار داشت: این همایش دو روزه در تاریخ نم و دهم اردیبهشت ماه با حضور اساتید برجسته از دانشگاهها ی تهران و علامه طباطبایی در دانشگاه حکیم برگزار خواهد شد.

 

وی با تشریح آسیب های آموزش های نامناسب و مشکلات این حوزه هدف از برگزاری این همایش را کاهش آسیب ها ، نابسامانی ها و ناهمگونی ها در سطوح مختلف آموزش در مدارس ،دانشگاهها و مراکز خصوصی عنوان کرد.

 

علوی مقدم ادامه داد: محور برگزاری این همایش آسیب شنای آموزش زبان در حوزه مدارس موسسات آموزش عالی و موسسات غیر انتفاعی خواهد بود.

 

وی در توضیح روند برگزاری این همایش بیان داشت: دبیذ خانه از یک سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت بیش از ۴۵۰مقاله از دانشگاههای سراسر کشور به دبیرخانه این همایش رسیده است که پس از داوری آثار رسیده ۳۸۰اثر در بخش اصلی همایش شرکت داده خواهد شد.

 

رئیس دانشگده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه حکیم علی زرافشان معاون متوسطه وزیر آموزش وپرورش و همچنین مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی را از جمله مهمانان ویژه این همایش دانست.

 

وی خروجی همایش را بیانه ای دانست که برای وزارتخانه های علوم و آموزش و پر.رش ارسال خواهد شد و نتایج آن در آموزش های زبان های خارجی دیده خواهد شد.

 

وی تاکید کرد: این همایش به صورت دوسالانه بوده و در دور بعد به صورت بین المللی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/