رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: استفاده درست و صحیح از دو عنصر جوانی و جهادی زمینه پیشرفت و توسعه کشور را به دنبال دارد.

به گزارش بصیر سبزوار، سردار ابراهیم عزیزی در بدو ورود به دیار سربداران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عرصه فعالیت های سازمان بسیج سازندگی متفاوت است.

 

وی با بیان اینکه یکی از این عرصه ها خود سازندگی و محرومیت زدایی می باشد، افزود: به لطف خداوند متعال موفق شده ایم تاکنون ۱۱۰ هزار پروژه عمرانی و محرومیت زدایی را در ایران اسلامی اجرا کنیم.

 

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور ادامه داد: یکی دیگر از عرصه های فعالیت این سازمان معطوف به فعالیت های اقتصاد مقاومتی و بخش دیگر بکار گیری گروهای جهادی به منظور استفاده از ظرفیت نسل جوان در آبادانی کشور است.

 

عزیزی با اشاره به نقش آفرینی ۳۵۰۰ گروه جهادی در نقاط مختلف کشور، تصریح کرد: امروز در شهرستان سبزوار گروه های جهادی منشا حرکت خوبی شده اند که نشان از درک درست و صحیح از اجرای ماموریت محوله دارد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: فعالیت های گروهای جهادی شهرستان سبزوار مبتنی بر مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها، پایداری جمعیت و رفع مشکلات روستاییان عزیز است.

 

وی بیان داشت: معتقد هستیم اگر عنصر جهادی و جوانی را در عرصه های گوناگون جهادی، اقتصاد مقاومتی و سازندگی وارد کنیم به لطف خداوند فرصت خوبی در جهت رشد و بالندگی  جمهوری اسلامی ایران خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/