امم جمعه سبزوار گفت: شعار مرگ بر آمریکا از ایران حرکت کرده و با عث شده اتش هایی در منطقه علیه آمریکا برافروخته شود.

 

 

به گزار ش بصیر سبزوار، حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار اظهار داشت: آمریکا در جریان انقلاب اسلامی ایران سیلی های محکمی خورده و مردم آمادگی دارند تا این روند را بازهم با اقتدار ادامه دهند.

وی با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای آمریکا در صحرای طبس و تسخیر سفارت آمریکا توسط نیروهای انقلاب بیان داشت: این دو سیلی بوده که امریکایی ها هیچ گاه آن را فراموش نخواهند کرد و همیشه با نقشه های شوم خود سعی در ضربه زدن به ایران می کنند.

 

وی با اشاره به حملات هوایی رژیم آل سعود به مردم بی دفاع و کودکان یمن تصریح کرد: ارتش یمن از نیروی زمینی قوی برخوردار است و امیدواریم به زودی جواب دندانشکنی به جنایات ال سعود بدهد.

 

ابراهیمی سکوت استکبار و جامعه جهانی را در برابر جنایات ال سعود امری تکراری دانست و افزود: هرکجا جنایتی از سوی ظالمان به مظلومان روا داشته می شود سردمداران استکبار به ویژه آمریکا در قبال آن سکوت کرده و یا به حمایت از ظالم برمی خیزند.

 

ابراهیمی با تاکید بر انجام مشورت برای اجرای کارها خاطر نشان کرد: مشورت امری پسندیده است که پیامبر اکرم هم به آن اهتمام داشته و این امر پشتیبان فکر و کار انسان خواهد شد.

 

خطیب جمعه سبزوار با اشاره بههفته معلم روز کارگر این قشر را پاک ترین قشر در جامعه عنوان کرد و خاطر نشان کرد : معلمان انتقال دهنده نور به تاریکی هستند.

 

گفتنی است به مناسبت هفته سلامت در حاشیه جایگاه نماز جمعه به همت دانشگاه علوم پزشکی و بسیج جامعه پزشکی ایستگاه سلامت برپا شده و اقداماتی نظیر کنترل فشار خون و … درآن انجام شد.

 

انتهای پیام/