شهردار سبزوار از کلنگ زنی و افتتاح بیش از 60 پروژه در هفته سبزوار خبر داد.

 

به گزارش بصیر سبزوار، محمد علی طالبی با بیان اینکه از ۲۶ اردیبهشت ماه یک هفته به نام هفته سبزوار خواهیم داشت ادامه داد: در این هفته بیش از ۶۰ پروژه را کلنگ زنی و یا به بهره برداری خواهیم رساند.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر سرنوشت شهربازی پارک شهدای گمنام اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۸۰۰ میلیون تومان هزینه ساخت این شهر بازی شده است و برخی از دستگاههای آن نیز نصب شده است.

 

طالبی با بیان اینکه تا قبل از خردادماه فاز نخست این شهر بازی افتتاح خواهد شدعنوان کرد: شهرداری تمام تعهدات خود را دراین پروژه عمل کرده است.

 

شهردار سبزوار تصریح کرد: اعتراضاتی را نسبت به سرمایه گذار طرح مطرح کرده ایم و از وی خواسته ایم تا اسناد خرید دستگاهها را به شهرداری تحویل داده تا علاوه بر تایید قیمت ها تایید موسسه استاندارد نیز اخذ شود.

 

وی دستگاههای دوم را که در فاز دوم به بهره بداری خواهند رسید را ترن هوایی و قطار شهر بازی عنوان کرد.

 

طالبی در ادامه به ظرفیت اسفالت در شهر اشاره کرد و خاطر نشان کرد: بیش از ۷ میلیون متر مربع در شهر نیاز به ترمیم و یا اسفالت دارند که متاسفانه این ظرفیت برای سفر تنها سالانه ۴۵۰ هزار متر مربع است.

 

شهرار سبزوار با اشاره وضعیت بد اسفالت برخی از خیابان های توحید شهر بیان کرد: در سال جاری برخی از خیابان های این نقطه از شهر مانند خبایان ایثار دانشگاه و حکمت مجدد اسفالت خواهند شد.

 

وی همچنین با بیان اینکه در سال گذشته ۵۰ در صد افزایش اسفالت ریزی نسبت به سال ۹۲ انجام شده تصریح کرد: متاسفانه در شهر خطوط اسفالت شکافی هایی وجود دارد که مربوط به عملیات عمرانی ۹ سال گذشته می باشد.

 

انتهای پیام/