مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه سبزوار گفت : سپاه يك نيروي مردمي است كه از بطن انقلاب و ارزش ها و با هدف گسترش و ترويج انقلاب تشكيل شده است.

حجت الاسلام حسین زحمتکش در گفتگو با خبرنگار بصیرسبزوار اظهار داشت: انقلاب اسلامی با ماهیت و هویت دینی نیاز به نیروهایی ارزشی و انقلابی برای حفظ دستاورد های خود داشت و با توجه به نیاز به پالایش نیرو های نظامی و غربالگری وساماندهی مجدد این نیروها وحفظ انقلاب از خطراتی که در ابتدای شکل گیری وجود دارد فرمان تاسیس سپاه را در دوم اردیبهشت صادر شد.

 

 

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در هر عرصه ای که احساس کرده خطری انقلاب را تهدید می کند حضور فعال داشته تصریح کرد: در عرصه های نظامی ، سیاسی ،اقتصادی و فرهنگی با شکل گیری بسیج که بدنه جدایی ناپذیر سپاه است ،گره های کور را باز کرده و تهدیدات دشمن را خنثی کرده است.

 

 

حجت الاسلام زحمتکش، سپاه را چراغ ولایتمداری دانست و عنوان کرد: سپاه امروزه در اوج عزت و عظمت به سر می برد و هرچه انقلاب دارد مرهون فرزندان اتقلابی خود در سپاه است.

 

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار با اشاره به میدان جنگ نرم که امروز با آن روبرو هستیم خاطر نشان کرد: فتنه ۸۸ یک جنگ تمام عیار در عرصه فرهنگی بود که به مراتب از جنگ سخت خطرناک تر بود که این فتنه با رهنمود های رهبری و اطاعت محض پاسداران از ولایت فقیه این فتنه خنثی شد.

 

 

وی با بیان اینکه دشمنان از ضربه زدن با شیوه جنگ سخت مأیوس شده اند تاکید کرد:تمام تلاش سپاه جلوگیری از راه های نفوذ دشمن در عرصه جنگ نرم است که خوشبختانه به دست اوردهای خوبی رسیده ایم.

 

 

حجت الاسلام زحمتکش با تشریح کنترل فضای روحی و روانی شهرتوسط سپاه سبزوار بیان داشت: در سال ۹۳ به تناسب نیاز شهرستان برنامه های متنوعی در عرصه های اعتقادی و فرهنگی مانند برگزاری حلقه های صالحین اجرا شده است.

 

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار ادامه داد: در عرصه های اقتصادی نیز با اعطای وام های اشتغالزایی و حمایت ازمشاغل خانگی موفقیت های قابل قبول را کسب کرده ایم.

 

 

وی برگزاری کلاس هایی در زمینه روشنگری های سیاسی و اعتقادی را از جمله برنامه ها در راستای تبیین دستاورد ها و اهداف انقلاب اسلامی عنوان کرد.

 

 

انتهای پیام/