فرمانده سپاه سبزوار گفت: سپاه ستون انقلاب و چشم همیشه بیدار ولایت فقیه است.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم صبح امروز(چهارشنبه) به مناسب فرارسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران در جمع کارکنان سپاه سبزوار اظهار داشت: مهمترین هدف از تشکیل سپاه، حفظ دست آوردهای انقلاب اسلامی می باشد.

 

وی با بیان اینکه وظیفه سپاه دفاع و نگهبانی از اصل انقلاب اسلامی و ارزش های آن است، افزود: سپاه پاسداران برخواسته از بطن مردم و ستون اصلی انقلاب است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه سپاه پاسداران با توجه به شرایط مکانی و زمانی و نیازهای کشور از خود انعطاف نشان می دهد، بیان داشت: گاهی جبهه جنگ ممکن است که میدان نبرد سخت باشد و گاهی هم شاید در نبردهای جنگ نرم،سیاسی و اقتصادی که به لطف خدا و اخلاص نیروهای حزب الله، همیشه  انقلاب اسلامی پیروز این میادین بوده است.

 

مظلوم در ادامه تصریح کرد: کارنامه سپاه در دفاع از انقلاب روشن بوده و امروز بر کسی پوشیده نیست که اگر سپاه نبود کشور هم در معرض خطر جدی قرار می گرفت.

 

فرمانده سپاه سبزوار خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سابقه ای درخشان چنان ترس و وحشتی در دل دشمنان انقلاب انداخته که حتی فکر حمله نظامی به این مرز و بوم جزو آرزوهای محال استکبار است.

 

وی با بیان اینکه صدور انقلاب اسلامی نیز از وظایف سپاه است، ادامه داد: شما امروز در سوریه، عراق و….صدای انقلاب را از حنجر کسانی می شنوید که آرزویشان پاسداری در رکاب مقام معظم رهبری می باشد.

 

انتهای پیام/