شهردار سبزوار گفت: برون سپاری مدیریت روابط عمومی سبب پویایی در مدیریت شده است.

 

به گزارش بصیر سبزوار محمد علی طالبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر مدیریت روابط عمومی برون سپاری شده و روابط عمومی شهرداری به قوت خود در درون سازمان باقی است.

 

وی ادامه داد: با برون سپاری مدیریت روابط عمومی شهرداری پویایی خاصی به آن تزریق شده است و در سطح شهرداری های استان مقام نخست را خواهیم داشت.

 

وی با شاره به کاهش هزینه شهرداری در نتیجه این برون سپاری تصریح کرد: در صدد هستیم تا مدیریت وصول مطالبات را نیز برون سپاری شود .

طالبی به ۲۵ مورد برون سپاری دیگر در مدیریت های شهرداری اشاره کرد و افزود: یکی از دلایل کسب مقام اول ستاد نوروزی شهرستان در استان خراسان رضوی همین افزایش فعالیت و تغییر در نگرش ها بوده است.

 

شهردار سبزوار همچنین کسب مقام برتر در حوزه آموزش و پژوهش را دارای تبعات مثبتی دانست و خاطر نشان کرد: این موفقیت سبب شده تا در شورای پژوهش استان فقط شهردار مشهد و سبزوار حضور داشته باشند.

 

طالبی جایگاه های کسب شده را سبب دیده شدن و وارد شدن به عرصه تصمیم گیری ها در سطح کلان خواهد شد.

 

 

شهردار سبزوار با ابراز نارضایتی از روند اجرای کنگره هفتصدمین سال قیام سربداران بیان داشت: در صورت انتقال دبیرخانه این کنگره به شهرداری به فرایند اجرای آن سرعت بخشیده خواهد شد و در غیر اینصورت از هفتصدمین سال قیام عبور خواهیم کرد.

 

طالبی در ادامه به ایجاد سازمان فرهنگی و اجتماعی در صورت تصویب شورا اشاره کرد و تشریح کرد: از انجایی که به شهرداری های هم رده سبزوار بیش از سه معاونت تخصیص داده نشده است پس از انحلال معاونت اجتماعی و فرهنگی ،سازمان فرهنگی و اجتماعی کار این معاونت را در سطح گسترده تر انجام خواهد داد.

 

وی در خصوص جابه جایی نیروها در شهرداری نیز عنوان کرد: اینگونه جابه جایی ها از نوع جابه جایی ها درون خانواده ای وبرای انجام بهتر کارها بوده است.

 

شهردار سبزوار ادامه داد: مهم ترین اولویت برای من انجام کار پاک است و البته تخصص نیز در این امر بسیار مهم خواهد بود.

 

انتهای پیام/