مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار گفت: در سال جاری هیچ محدودیتی از نظر معرفی روستاییان به بانک و اخذ این تسهلات نخواهیم داشت و میتوانیم بیشتر از این تعداد سهمیه نیز جوابگو باشیم.

به گزارش بصیر سبزوار، سید مجید نجاتی در حاشیه افتتاح پروژه های طرح هادی شهرستان سبزوار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح ۳۷۵۰ مین واحد مسکن مقاوم سازی شده طرح ویژه مقاوم سازی شده مسکن روستایی شهرستان سبزوار هستیم.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۴۵۰۰ پرونده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سبزوار به بانک فرستاده شده است، افزود: این تعداد پرونده در مرحله انعقاد قرارداد و کارهای اجرایی آن در دست اقدام می باشد.

 

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار با اشاره به اینکه سهمیه موجود در شهرستان ۷۳۰ فقره است، بیان داشت: در سال جاری هیچ محدودیتی از نظر معرفی روستاییان به بانک و اخذ این تسهلات نخواهیم داشت و میتوانیم بیشتر از این تعداد سهمیه نیز جوابگو باشیم.

 

نجاتی با بیان اینکه تاکنون در  ۳۳ روستا از ۱۳۵ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان سبزوار طرح هادی اجرا شده است، تصریح کرد: در سال گذشته ۶ روستا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان اعتبار داشته ایم که تا انتهای سال مالی ۹۳ تکلیف ۵ روستا مشخص و مابقی مستلزم تخصیص اعتبار سال مالی ۹۴ می باشد.

 

این مسئول خاطر نشان کرد: میانگین شهرسنان سبزوار از استان عقب تر بوده ولی برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم با جذب بودجه های مورد نظر به میانگین استانی برسیم.

 

انتهای پیام/