فرمانده لشکر پیروز 77 ثامن الائمه در آستانه سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با جمعی از خانواده های شهدای ارتش در سبزوار دیدار کرد.

به گزارش بصیر سبزوار،امیر سرتیپ دوم رضا آزریان در دیدار های جداگانه در منزل شهیدان علی مردانی و زرقانی اظهار داشت: شهدا مظهر قدرت ایران اسلامی هستند و زنده نگه داشتن یاد آنها وظیفه ای خطیر بر گردن تمامی مسئولان است.

 

وی با بیان اینکه استقامت خانواده شهدا چه در زمان دفاع مقدس و چه سال های بعد از آن ستودنی است، ادامه داد: امروزه به برکت خون شهدا و پایداری ملت، امنیت در تمامی مرزهای ایران حکم فرما می باشد.

 

فرمانده لشکر پیروز ۷۷ثامن خراسان تصریح کرد: در دنیا و در همسایگی خود شاهد جنگ هایی هستیم که ملت های بیگناه و مظلوم را به خاک وخون می کشند اما این قدرت نیروها مسلح ایران است که نمی گذارد دشمنان به مرزهای ما نگاه طمع داشته باشند.

 

امیر آزریان با بیان اینکه ما تا آخرین نفس پای عهد خود با ولایت ایستاده ایم، افزود : از خداوند می خواهیم تا ما را در ادامه راه شهدا موفق دارد و لحظه ای از این راه عقب ننشینیم.

 

وی با بیان اینکه خانواده های شهدا حق زیادی بر گردن ما دارند،  خاطر نشان کرد: برنامه ای را در دست اقدام داریم تا بتوانیم به صورت تجمیعی از خانواده های شهدا سرکشی کنیم و گوشه ای از دین خود را  به این اسوه های صبر و استقامت ادا کرده باشیم.

 

انتهای پیام/