رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی: باید از تخلفات گره 5+1 در حاشیه توافق ژنو برای محکم کردن متن توافق جامع استفاده شود.

محمد رضا محسنی ثانی در گفتگو با خبرنگار بصیر سبزوار اظهار داشت: حاشیه سازی ها همواره در مذاکرات ایران ۵+۱ وجود داشته است و تیم هسته ای باید در فرصت کوتاه تا رسیدن به توافق جامع با ظرافت و تیزبینی از تخلفات طرف مقابل در مورد توافقنامه ژنو استفاده لازم راببرد.

 

وی ادامه داد: تا رسیدن به یک فکت شیت مکتوب و قابل قبول برای دو طرف نمی توان اظهار نظری در مورد توافق انجام دهیم.

 

نماینده مردم سبزوار انچه در سال ۹۲ به لغو برخی تحریم های نفتی منجر شد را باید تا لغو کامل تحریم ها در توافنامه جامع دنبال کنیم ومرحله نهایی توافق باید شامل لغو تمامی تحریم های ظالمانه علیه ایران باشد.

 

محسنی تصریح کرد:دشمنان ایران همواره سعی دارند تا مردم را نظام دلسرد کرده ودر فاز تخریب اعتماد بین مردم و مسئولین گام برمی دارند.

 

عضو کمیسیون امنیت داخلی مجلس با اشاره به شعار تعیین شده توسط مقام معظم رهبری بیان داشت: رهبری با در نظر گرفتن بسیاری از مسائل و شرایط آینده این شعار ها را انتخاب کرده و نقشه دشمنان را برای ایجاد یأس در جامعه خنثی میکنند.

 

وی خاطر نشان کرد: جامعه در صحنه های مختلف اجتماعی،سیاسی ،فرهنگی و… نیاززمند همدلی و هم زبانی است و باید از این نسخه کارآمد برای حرکت رو به جلو استفاده شود.

 

نماینده مردم سبزوار صحنه جنگ تحمیلی را مهم ترین صخنه از هم دلی و هم زبانی بین مردم و دولت عنوان کرد و بیان داشت: رسیدن به یک درک متقابل از خواسته ها وامکانات راه پیشرفت را هموارتر خواهد کرد.

 

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان این مطلب که مردم در عرصه ها مختلف با ایثار و رشادت هم دلی و با شرکت در راهپیمایی ها و مراسمات هم زبانی با دوات ها را اثبات کرده اند ادامه داد: باید قدر این ملت را دانست ودر تمامی عرصه ها با برنامه ریزی مناسب برای پیشرفت گام برداریم.

 

انتهای پیام/