نماینده مردم سبزوار در مجلس شورا اسلامی گفت: کار آفرین کسی است که فرصت ها را تبدیل به ثروت می کند.

به گزارش بصیر سبزوار،رمضانعلی سبحانی فر در جمع کارآفرینان نمونه شهرستان با بیان اینکه عرصه ای که شما در آن گام برمی دارید عرصه سخت اما مقدسی است اظهار داشت: در واقع کارآفرینان ریسک خطرات را پذیرفته اند و از فرصت های پیش آمده بهترین استفاده را برده و آنها را تبدیل به فرصت می کنند.

 

وی ادامه داد: امروزه از هر زمان دیگر دولت به کارآفرینان نیاز مند است و باید موانع راه را برای آنان هموار کند.

 

سبحانی با اشاره به نقش مهم و تاثیر گذار کارآفرینان در ایجاد اشتغال تصریح کرد: ایجاد اشتغال بدون حضور کارآفرینان در این عرصه امکان پذیر نیست.

 

عضو کمسیون صنایع ومعادن مجلس عنوان کرد: تا کار های قتصادی به دست مردم واگذار نشود توفیق خاصی در این حوزه بدست نخواهد آمد و برای اجرای اصل ۱۴۴قانون اساسی باید تلاش کرد.

 

 

نماینده مردم سبزوار درمجلس کارآفرینان را سربازان جبهه اقتصادی دانست و ادامه داد: دشمنان اسلام و کشور تلاش می کنند در ناحیه اقتصادی ضربه هایی را به کشور وارد کنند که این ضربات را می توان با استفاده از سیاست های اقتصاد مقاومتی برطرف کرد.

 

 

سبحانی فر همچنین با اشاره به بی اثر بودن تحریم ها گفت: باید تلاش کنیم تا اقتصادمان را بر مبنای اقتصاد مقاومتی پایه گذاری کنیم تا هیچ نیرویی نتواند خللی در کار ما وارد کند

 

نماینده مردم سبزوار تاکید کرد: دولت و مجلس اهتمام خود را برای تقویت اقتصاد گذاشته اند و رفع موانع تولید و ارائه تسهیلات اشتغالزلیی را دستور کار دارند.

 

انتهای پیام/