فرماندار ویژه سبزوار گفت: امروزه بیکاری بدترین دشمن داخلی است که همه باید برای مبارزه با این دشمن در راه توسعه اقتصادی گام برداریم.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،احمد برادران در مراسم تجلیل از کارآفرینان نمونه شهرستان اظهار داشت: ایجاد اشتغال ، کارآفرینی و گام برداشتن در جهت توسعه اقتصادی مهم ترین معروفی است که باید در راستای مبارزه با بیکاری انجام دهیم.

 

وی سیاست دولت در سال جدید را نکااهی مبتنی بر هموار کردن ورفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان دانست وافزود: افزایش نرخ رشد اقتصادی و تبدیل شدن ان به عددی مثبت نشان از اقدامات دولت در این زمینه است.

 

برادران تصریح کرد: توجه به اقتصاد مقاومتی و منابع درونی از در رونق بازار اشتغال بسیار ضروری است که دولت با برنامه ریزی های مناسب در این راه گاه برخواهد داشت.

 

فرماندار سبزوار با بیا اینکه ارتباط با عوامل بیرونی به ایجاد اشتغال در کشور کمک خواهد کرد عنوان داشت: ایجاد زیرساخت های این حوزه باید با ستفاده از منابع داخلی بوده و استقلال کشور را زیر سئوال نبرده و سبب وابستگی کشور نشود.

 

فرماندار سبزوار با اشاره به سیاست‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید در خصوص بازار بیان کرد: آرامشی حاکم بر بازار و مهار تورم ها سرسام آور گواه تلاش های دولت است.

 

انتهای پیام/