شهردار سبزوار گفت: ادامه همکاری مجموعه شهرداری با مدیریت آموزش و پرورش سبزوار، زمینه های مثبتی را برای جذب خیرین و سرمایه گذاران به مجموعه شهر سبزوار خواهد داشت.

به گزارش بصیر سبزوار، محمد علی طالبی صبح امروز(سه شنبه) در جمع فرهنگیان سبزوار اظهار داشت: همکاری، همراهی، همدلی و همزبانی  شهرداری سبزوار با مجموعه آموزش و پرورش ادامه خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه انسان هر چقدر در راستای تعلیم وتربیت تلاش بکند جهاد کرده است، افزود: اگر تمام تلاش هایمان را متمرکز در تعلیم و تربیت بکینم، باز هم نیاز بیشتر به پرداختن به این مسئله مهم داریم.

 

شهردار سبزوار تصریح کرد: ادامه همکاری مجموعه شهرداری  با مدیریت آموزش و پرورش سبزوار، زمینه های مثبتی را برای جذب خیرین و سرمایه گذاران به مجموعه شهر سبزوار خواهد داشت.

 

طالبی با اشاره به اینکه امروز شاهد کلنگ زنی دو باب مدرسه در مناطق حاشیه ای شهر سبزوار هستیم، ادامه داد: محله عیدگاه با وجود ۳۵ هزار جمعیت شهری از برخی شهرهای میانه کشور نیز بالاتر است.

 

وی با بیان اینکه انسان های بزرگواری در این مناطق زندگی می کنند که از نعمت رفاه شاید کمتر برخوردار باشند، خاطر نشان کرد: این کار می تواند تاثیر بیسیار مثبتی در جهت رشد شهر و توسعه و آبادانی دیار سربداران داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه کمک هر یک از ما در زمینه های گوناگون فرهنگی، اجتماعی و…به مردم این مناطق باید در دستور کار باشد، بیان داشت: خوشبختانه ادارات سبزوار این مشکلات را به خوبی درک کرده و در جهت رفع معضلات و مشکلات این محله ها برآمده اند.

 

انتهای پیام/