آیین تجلیل از خیرین مدرسه ساز با حضور اعضای بنیاد مشایخی و جمعی از مسئولین و فرهنگیان سبزواری در سبزوار برگزار شد

به گزارش بصیر سبزوار، آیین تجلیل از خیرین مدرسه ساز صبح امروز(سه شنبه) با حضور اعضای بنیاد مشایخی و جمعی از مسئولین و فرهنگیان سبزواری  در محل مجتمع آموزشی و رفاهی آموزش و پرورش سبزوار برگزار گردید.

 

معاون پشتیابی اداره آموزش و پرورش سبزوار در این مراسم اظهار داشت: برا افرادی که کار خیر انجام می دهند دو هدف کلی وجود دارد.

 

حسن محرابی تصریح کرد: یکی از این اهداف، اعمال خیری است که در نهایت به خود خیر بازمی گردد و دیگری اعمال خیری است که در جامعه سبب توسعه و ارزشمندی در دنیای پیرامون خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه انجام این کارها در سلامت جامعه موثر است، افزود: هویت بخشی به جامعه و داشتن فضایی آرام در جهت توسعه شهری، برگرفته از انجام کارهای خیر صورت خواهد پذیرفت.

 

این مسئول با اشاره به اینکه در شهرستان سبزوار بیش از ۵۰۰۰ دانش آموز در مقاطع مختلف مشغول تحصیل می باشند، بیان داشت: متاسفانه در مقطع ابتدایی از سرانه آموزشی خوبی برای داشن آموزان برخوردار نیسیتیم.

 

محرابی همچنین با اعلام اینکه در شهرستان سبزوار ۲۸۵ واحد مستقل  فعالیت می کنند، گفت: دنیای امروز دنیایی است که ما را مجبور میکند به سمت هوشمند سازی کلاس های درس پیش برویم.

 

گفتنی است در انتهای مراسم از مهندس مشایخی مدیر عامل بنیاد مشایخی و جمعی از خیرین مدرسه ساز تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/