تیم ثامن الحجج(ع) سبزوار در چارچوب هفته سوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور از سد تیم هپکو اراک عبور کرد.

این دیدار عصر یکشنبه در سالن سربداران سبزوار با نتیجه ۳۷ بر ۳۱ به نفع تیم میزبان خاتمه یافت. در نیمه نخست این دیدار نیز تیم سبزواری با نتیجه ۱۸ بر ۱۲ پیروز میدان بود.

 

این بازی را حمید حسین زاده و ایرج حبیبی از تهران قضاوت کردند و مراد کرمی از کرمانشاه ناظر دیدار بود.

 

بازی دور رفت این دو تیم نیز با پیروزی تیم هندبال ثامن الحجج(ع) سبزوار با نتیجه ۳۰ بر ۲۳ به پایان رسیده بود.

 

تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار با کسب ۲۷ امتیاز هم اینک در صدر جدول رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور قرار دارد.

 

از همه بازیکنان در دیدار با هپکو استفاده کردیم

 

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج(ع) سبزوار گفت : از همه بازیکنان تیم در دیدار مقابل تیم هپکوی اراک در زمین استفاده کردیم.

 

حمید شجاع پس از پیروزی تیمش بر تیم هپکوی اراک در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تمرینات فشرده و جنگندگی در حمله بر تیم حریف پیروز شده و بازی خوب و منطقی انجام دادیم.

 

وی در خصوص تیم حریف نیز گفت: بازیکنان تیم هپکو اراک حدود ۱۲ سال است که در کنار هم بازی می کنند و این هماهنگی موجب شده بسیار روان در زمین بازی کنند.

 

او با بیان اینکه هپکو اراک با اختلاف شش گل باخت افزود: این تیم یکی از بهترین بازیهای خود را مقابل ثامن الحجج سبزوار انجام داد.

 

وی سرعت و هماهنگی در این دیدار را از نقاط قوت تیم حریف عنوان و بیان کرد: تیم هپکو اراک سخت و پرفشار تا آخر بازی جنگید.

 

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج سبزوار اعتراض به داوری از سوی تیم هپکو اراک را نیز که منجر به بیرون کشیدن بازیکنان این تیم برای چند دقیقه شد بی مورد دانست و گفت: حتی به فرض اشتباه در داوری هم نباید در روند بازی وقفه ایجاد کرد.

 

شجاع همچنین با اشاره به انصراف تیمهای شهرداری ارومیه و صبای قم از لیگ برتر هندبال اظهارداشت: با حذف این دو تیم نتایجی که در مقابل آنها کسب شده از امتیازات سایر تیمها حذف می شود.

 

تیم ثامن الحجج سبزوار ۲۸ فروردین ماه به مصاف بافق یزد می رود.