کارشناس مسائل سیاسی گفت: گزارش های احمد شهید معمولا مواقعی رسانه ای می گردند که ایران در یک مقطع حساس بین الملی قرار گرفته است.

به گزارش بصیر سبزوار، وحید ملوندی نیکو در ارتباط با گزارش اخیر احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در ارتباط با نقض حقوق بشر در ایران اظهار داشت:  مواردی را که احمد شهید در گزارش اخیر خود آورده است هیچ ارتباطی به حوزه کاری وی ندارد.

 

وی با بیان اینکه اعدام زندانیان قاچاق مواد مخدر، قاتلین و …در ایران جزو قوانین جمهوری اسلامی است، افزود: این گزارشگر ویژه حقوق بشر خوب می داند که این گزارش ها دخالت  در امور داخلی ایران است.

 

وی تصریح کرد:  گزارش های احمد شهید یک ترفند خبرنگاری در ایجاد فضای مسموم و تنش های روانی در جامعه است.

 

ملوندی با اشاره به اینکه با نگاه به سابقه احمد شهید می توانیم به یک بازی از پیش تعیین شده از سوی دشمنان جمهوری اسلامی پی ببریم، بیان داشت: این گزارش ها معمولا مواقعی رسانه ای می گردند که ایران در یک مقطع حساس بین الملی قرار گرفته است.

 

کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: ایران در تمام عرصه ها ارتباط خوبی با سازمان ملل دارد و این حرکت احمد شهید با هدفی تعیین شده که نهایت به کنگره آمریکا ختم می گردد به انجام  رسیده است.

 

وی با بیان اینکه اگر موضع حقوق بشر را بخواهیم مطرح کنیم کشور آمریکا از همه کشورها وضعیت بدتری خواهد داشت، عنوان کرد: زندان گوانتانامو، همجنس بازی، فرزندان بی سرپرست، آمار بالای فساد اخلاقی و…..از جمله مواردی است که همیشه در بایکوت خبری رسانه های غربی قرار می گیرد.

 

انتهای پیام/