فرماندار ویژه سبزوارگفت: متاسفانه از فرصت های جذب گردشگر در شهرستان به خوبی استفاده نشده است..

به گزارش بصیر سبزوار،احمدبرادران در جلسه اجرای طرح امامزادگان خسروجرد با اشاره به فرصت های جذب گردشگر در سبزوار اظهار داشت: عبور ۲۰ میلیون زائر در سال موقعیت مناسبی را برای رونق گردشگردی به وجود آورده است که متاسفانه از این ظرفیت به خوبی بهره نمی بریم.

 

وی ادامه داد: متاسفانه آمارهای استخراج شده از سفرهای نوروزی و مدت زمان توقف مسافران در سبزوار امیدوارکننده نیست و می طلبد که با برنامه های بهتر نرخ ماندگاری مسافران در شهرستان را افزایش دهیم.

 

وی با اشاره به اینکه برخی از کشورها اقدام به ایجاد ظرفیت برای گردشگری می کنند تصریح کرد: خوشبختانه سبزوار دارای ظرفیت های مناسبی است که باید با اجرای برنامه های مناسب از آن ها استفاده ببریم.

 

برادران در ادامه به ظرفیت امازاده های موجوددر کنار راه اشاره کرد وافزود: امامزادگان خسروجرد یکی از این بقاع متبرکه هستند که می توانند کمک شایانی در جذب مسافر به شهرستان کمک کنند.

 

فرماندار سبزوار با تاکید بر استفاده از مشارکت های مردمی و جذب سرمایه های خیرین در این طرح عنوان کرد: باید مشکلات زیر ساختی این بنا به سرعت رفع شده و میطی مناسب برای استفاده مردم شهرستان و زائرین ایجاد شود.

 

انتهای پیام/