معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: شعار تعیین شده توسط رهبری در پشتوانه شعار سال قبل است.

عبد الله داورزنی در گفتگو با خبرنگار بصیر سبزوار با اشاره به شعار سال گذشته اظهار داشت: در سال گذشته عزم ملی اتفاق افتاد و علی رغم تمام تلاش ها مدیریت جهادی مورد نظر اتفاق نیافتاده است و ظرفیت مدیریت در کشور شکوفا نشده است.

 

وی بیان کرد: نگاههای متفاوتی در این خصوص وجود دارد برخی افراد به در ک این موضوع رسیده اند اما برخی از افراد ار شعار های رهبری که راهبرد هر ساله کشور را تعیین می کند غفلت می کنند.

 

داورزنی تصریح کرد: مردم در تحقق شعار کار خود را انجام داده اند و باید به ای باور برسیم که با مدیریت جهادی می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

 

وی پایه گذار این شعار حضرت امام خمینی(ره) با بیان وحدت وانسجام دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب به عنوان خلف صالح و رهبری تیزبین تداوم این شعار را خواستار شدند.

 

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: تعیین شعار سال همدلی و همزبانی دولت وملت را بیان گر این دانست که دولت در حل مشکلات باید نگاه خود را از مولفه های خارجی بردارد و به سوی ملت معطوف شود.

 

داورزنی عنوان کرد: در سال ۹۴ در موضوعات هسته ای و فناوری خطراتی در کمین کشور است که تنها راه حل ان استفاده از مولفه قدرت اتحاد مردم است و باید با استفاده از وحدت از این گذرگاه عبور کنیم.

 

داورزنی مردم را سرمایه دولت دانست افزود: استفاده از این سرمایه توسط دولت سبب افرایش قدرت چانه زنی ایران در تمام عرصه ها خواهد شد.

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: اگر پشتوانه ملت را از دست بدهیم باید منتظر سیاست های خصمانه بیشتری از سوی دشمنان انقلاب باشیم.

وی به پیام نوروزی رهبر انقلاب اشاره کرد و تاکید کرد: دولت کارگزار ملت است و باید در جهت برآورده کردن خواسته های کارفرمای خود حرکت کند.