۱۳:۱۷:۱۶ - سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سبزوار
کاشت ۱۱هزار و ۵۰۰اصله نهال مثمر در سبزوار در آستانه سال نو
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سبزوار گفت: همزمان با آغاز فصل دختکاری و در آستانه عید نوروز 11هزار و 500اصله نهال مثمر در سبزوار کاشت شد.

به گزارش بصیرسبزوار، علی دلبری در حاشیه مراسم نهال کاری  با بیان اهتمام ویژه شهرداری به ایجاد فضای سبزدر سبزوار اظهارداشت:اکیپ ویژه نهال کاری در سبزوار  از ابتدای اسفند ماه کاشت ۱۱ هزار و ۵۰۰ اصله نهال درختان مثمر توت، شاه توت، سنجد، عناب و انگور و ۵۵ هزار و ۵۰۰ اصله نهال درختان زیتون تلخ، اقاقیا پیوندی، صنوبر،چنار، زبان گنجشک و ارغوان را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه کاشت درختان مثمر و غیر مثمر تا ۲۰ اسفند ماه در سبزوار ادامه خواهد داشت، بیان کرد:  با توجه به اقلیم سبزوار ، عملیات گلکاری و درختکاری در سبزوار زودتر از ۱۵ اسفندماه توسط سفیران سرسبزی سازمان فضای سبز آغاز شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سبزوارادامه داد: همزمان  فعالیت ۲۰ اکیپ کاشت نهال در سطح معابر سبزوار  خبر داد و افزود: این اکیپ ها کاشت ۲۰هزار گونه گیاهی را در دستور کار دارند.

دلبری همچنین در خصوص طرح زیباسازی و گلکاری میادین شهری همزمان با سال نو و عید نوروز تصریح کرد:  در فاز نخست طرح گلکاری پارک ها و میادین سطح شهر با ۷۵۰ هزار بوته  انواع گل های فصلی دائمی گلدانی و نشایی از ابتدای اسفندماه آغاز شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سبزوار  گفت: طرح گلکاری سطح شهر سبزوار در فازهای بعدی تا ۲۵ اسفندماه پایان خواهد یافت.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب