خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۷/۰۳ ۱۴:۰۷
شناسه خبر : 15547

پیکر روحانی شهید افچنگی در سبزوار تشییع شد

به گزارش بصیر سبزوارحجت الاسلام محمد افچنگی از شهدای حمله تروریستی در اهواز بود که در اثر اصابت گلوله به قلبش به درجه رفیع شهادت نائل آمد. مسئول عقیدتی سیاسی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تشییع این روحانی شهید با بیان اینکه خدمات شهید افچنگی در عقیدتی سیاسی مثال زدنی است اظهار […] ...

به گزارش بصیر سبزوارحجت الاسلام محمد افچنگی از شهدای حمله تروریستی در اهواز بود که در اثر اصابت گلوله به قلبش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مسئول عقیدتی سیاسی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تشییع این روحانی شهید با بیان اینکه خدمات شهید افچنگی در عقیدتی سیاسی مثال زدنی است اظهار داشت: تربیت سربازانی که در راه اسلام جانفشانی کنند از جمله خدمات این شهید گرانقدر بود.

امام جمعه سبزوار هم در این مراسم با بیان اینکه این اقدامات دشمن برای از بین بردن وحدت ملت ایران است تصریح کرد: خون شهدا سبب خواهد شد تا این ملت بیشتر در راه اسلام تا پای جان خویش به ایستند.

حجت الاسلام محمد افچنگی رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی منطقه جنوب غرب ارتش بود که در حمله تروریستها به مراسم رژه ۳۱ شهریور اهواز به شهادت رسید.

انتهای پیام/