۱۲:۰۵:۴۵ - شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصرف گرایی بزرگترین آفت براتی نظام اسلامی
مصرف گرایی بزرگترین آفت برای نظام اسلامی

حجت الاسلام علی خداشاهی در یادواره افلاکیان خاکی گرامی داشت ۲۲ شهید محله رازی در سبزوار با بیان اینکه رخنه کردن تفکر مصرف گرایی درون جامعه اسلامی از بزرگتری آفت های است که می تواند نظام اسلامی را با مشکل روبرو کند اظهارداشت: متاسفانه این تفکر را در زندگی برخی مسئولین نفوذ کرده و آنچه که در کلام انها می شونویم با واقعیت زندگی انها متفاوت شده است.

وی با بیان اینکه مصرف گرایی سوغات فرهنگ غرب است که برخی خواسته یا نا خواسته در پی ترویج آن هستند تاکید کرد: رشد و توسعه ای که در غرب مورد نظر است با انچه در نظام اسلامی مطرح می شود متفاوت بوده چرا که در غرب تنها به جنبه مادی زندگی انسان توجه می شود.

خداشاهی با بیان اینکه شهدا در میدان مبارزه به این شعار اعتقاد راسخ داشتند که راه قدس از کربلا می گذرد اشاره کرد و افزود: امروز می بینیم که با آزادی کربلا راه برای آزاد شن قدس همواره شده و این اتفاق نیز به زودی محقق خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امروزه بیش از بیست میلیون مسلمان و شیعه در اجتماع اربعین سینه میزنند ادامه داد: این حرکات همه نوید بخش حرکتی دسته جمعی برای رسیدن به هدف نهایی اسلام خواهد بود.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب