خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۵/۰۶ ۰۹:۰۰
شناسه خبر : 15418

شهدا با آگاهی پای در مسیر مبارزه با کفر گذاشتند

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام هادی حسین پور در یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای عملیات غرورآفرین مرصاد در سبزوار با بیان اینکه برخی متاسفانه سعی می کنند با نسبت دادن این مسئله که شهدا از روی احساس صرف پای در این راه گذاشتن از ارزش کار شهدا بکاهند اظهارداشت: تصمیم آگاهانه و از روی بصیرت […] ...

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام هادی حسین پور در یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای عملیات غرورآفرین مرصاد در سبزوار با بیان اینکه برخی متاسفانه سعی می کنند با نسبت دادن این مسئله که شهدا از روی احساس صرف پای در این راه گذاشتن از ارزش کار شهدا بکاهند اظهارداشت: تصمیم آگاهانه و از روی بصیرت است که باعث می شود یک فرد جان خود را با خداوند معامله کند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه ترجیح راه درست بر خواهش های نفسانی را از جمله دیگر ویژگی های شهدا بود افزود: شهدا در لحظه هایی که باید بین خواهش های دل خویش و خواست خداوند یکی را برمی گزیدند آنچه مورد رضای خدا بود را انتخاب کردند و بر نفس خود پای گذاشتند.

 

حسین پور با اشاره به اینکه امروزه دشمن با به کار بستن نقشه و جنگ اقتصادی سعی دارد که مشکلات را در گشور افزایش داده و موج دلسردی را نسبت به نظام ایجاد کند ادامه داد: بعد از به شکست رسیدن تمام نقشه های دشمن اینبار اقتصاد کشور بیش از گذشته مورد هدف دشمنان قرار گرفته است.

 

این روحانی برجسته همچنین با ایبان اینکه حمایت از کالای ملی و به کار بستن اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای مقابله با نقشه اقتصادی دشمن است تصریح کرد: تاکید بر این نکته که مردم تنها از کالاهای داخلی استفاده کنند می تواند علاوه بر به کار گیری نیروی کار بیشتر سبب چرخیدن چرخ اقتصاد داخلی نیز بشود.

 

میثم مطیعی از مداحان برجسته کشوری مهمان ویژه این مراسم  بودکه پس از سخنرانی به مدیحه ثرایی پرداخت.

 

انتهای پیام/