۱۴:۱۸:۴۲ - چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر کانون بسیج رسانه استان خراسان رضوی :
راه اندازی پنج کانون تخصصی بسیج رسانه در استان تاپایان سال/سبزوار قطب آموزشی سواد رسانه ای استان می شود
مدیر کانون بسیج رسانه استان خراسان رضوی گفت: تا پایان سال پنج کانون در سطح استان راه اندازی خواهد شد.

به گزارش بصیر سبزوار،عباس محمدیان ظهر امروز در بازدید از کانون تخصصی بسیج رسانه غرب خراسان رضوی در سبزواربا بیان اینکه در حال حاضر ۱۰کانون در شهرستان های استان خراسان مشغول به فعالیت هستند اظهارداشت: تا پایان سال در ۵شهرستان دیگر نیر این کانون فعالیت خود را آغاز کرده و تعداد کانون های فعال استان به ۱۵ کانون خواهد رسید.

 

وی با اشاره به اینکه از ابتدای راه اندازی کانون بسیج رسانه سبزوار به عنوان کانون برتر استان شناخته می شود اظهارداشت : در صدد هستیم تا با راه اندازی دوره های متعدد آموزشی در حوزه های سواد رسانه ای عکاسی خبرنگاری انیمیشن و ..سبزوار را به قطب آموزشی کانون ها تخصصی بسیج رسانه تبدیل کنیم.

 

محمدیان در ادامه بر نقش بسیج رسانه در تربیت نیروهای فرهنگی در تراز انقلاب اشاره کرد و افزود: نگاه بسیج رسانه به صورت فراجناحی و استفاده از تمام ظرفیت های مجود در شهرستان ها است.

 

مدیر کانون بسیج رسانه استان خراسان رضوی با اشاره به تخصیص بسته ها معیشتی به اعضای این کانون در مشهد تصریح کرد: اولین شرط ارائه این خدمات به کانون های مستقر شهرستان تثبیت موقعیت کانون ها بوده و با توجه به شرایط موجود در سبزوار این شهرستان اولین کانونی در استان خواهد بود که تا پایان سال از بسته های خدماتی بهره مند خواهد شد.

 

وی ارائه خدماتی نظیر ارائه تسهیلات کم بهره رسیدگی به وضعیت بیمه و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی و اردویی از جمله محتویات این سبد حمایتی خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب