۱۲:۰۲:۳۱ - دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار گفت:
رئیس شورای شهر سبزوار:نبود طرح تفصیلی جدید از خلاء های جدی در توسعه شهری سبزوار است
نبود طرح تفصیلی جدید خلاءتوسعه شهر سبزوار است

به گزارش بصیر سبزوار

علی اصغر محمدی با اشاره به اینکه طرح تفصیلی این شهر مربوط به سال ۸۴ است،  گفت: نبود طرح تفصیلی جدید از خلاهای جدی توسعه شهر سبزوار است لذا این طرح  در شورای اسلامی دوره پنجم بر مبنای نیازهای جدید شهر تدوین و ببرای تصویب به استان ارسال شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار  با اشاره به رویکرد جذب مشارکت مردمی ادامه داد: تاکید ما بر افزایش مشارکت مردم در ابعاد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.

وی گفت: در همین راستا موضوع احداث پارکها با همیاری شهروندان دردستور کار قرار گرفته  چنانکه  در سک سال گذشته۱۰۰ کوچه شهر با مشارکت مردم آسفالت شده  و یک شهربازی سرپوشیده به بهره برداری و ایجاد رستوران سنتی در باغ ایرانی در دست اجراست.

رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار  با اشاره به بهره گیری از ظرفیت نخبگان و صاحب نظران گفت: تاکنون نشست هایی با روسای دانشگاههای این شهر،  اتاق اصناف، تشکل های دانش آموزی و دانشجو یی و  هنرمندان برگزار و  کمیته بانوان نیز راه اندازی شده است.

محمدی گفت: همچنین  شورای شهر با هدف جذب گردشگران خانه های تاریخی را بازگشایی کرده  و با اجرای آیین های سنتی شهرستان در مکان های تاریخی زمینه افزایش بازدید گردشگران  فراهم شده است.

وی گفت:  کمربند شرق – شمال – غرب شهر سبزوار به طول ۱۰ کیلومتر با هدف جلوگیری از حاشیه نشینی، دسترسی آسان شهروندان به خدمات شهری و کاهش ترافیک در دست اجراست که تاکنون بزرگراه هشت بهشت و ابریشم  آن  به بهره برداری رسیده است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب