خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۲/۱۵ ۱۵:۰۳
شناسه خبر : 15324

رئیس جمهور برای برگزاری دیدار با دانشجویان فرصت ندارد

  احسان یاوری در گفت وگو با بصیر سبزوار با اشاره سفر حسن روحانی در ۱۶اردیبهشت ماه به سبزوار وسخنرانی عمومی در جمع مردم اظهارداشت: در پی اعلام سفر وی رایزنی هایی برای حضور روحانی در جمع دانشجویان سبزواری انجام شد که متاسفانه پیگیری ها به نتیجه ای نرسیده است. وی با بیان اینکه پس […] ...

 

احسان یاوری در گفت وگو با بصیر سبزوار با اشاره سفر حسن روحانی در ۱۶اردیبهشت ماه به سبزوار وسخنرانی عمومی در جمع مردم اظهارداشت: در پی اعلام سفر وی رایزنی هایی برای حضور روحانی در جمع دانشجویان سبزواری انجام شد که متاسفانه پیگیری ها به نتیجه ای نرسیده است.

وی با بیان اینکه پس از گذشت ۵سال از عمر دولت تدبیر فرصتی مهیا شده است تا زمانی برای شنیدن نظرات واندیشه ها وراهکارهای جوانان وقشر دانشگاهی اختصاص یابد تصریح کرد:معتقدیم جلسات وسخنرانی های یک طرفه دارای بازدهی بالایی نبوده وباید از نظرات این قشر فرهیخته استفاده شود.

یاوری در ادامه با اشاره به اینکه علی رغم اینکه دکتر روحانی بیشتر به عنوان چهره دانشگاهی معرفی می شود تاکید کرد:حضور کم رنگ وی در دانشگاهها فرصت استفاده از ظرفیت هم اندیشی با جوانان را از دولت دریغ می کند.

مدیر دفتر بسیج دانشجویی سبزوار با بیان اینکه همه ساله شاهد برگزاری چندین مرتبه گفتگوی مستقیم جوانان و اقشار مختلف دانشگاهی با رهبر معظم انقلاب هستیم که بعضا در آن تندترین انتقادات هم مطرح میشود تصریح کرد:متاسفانه رنگ وبوی این نوع جلسات در دولت کم تر دیده می‌شود.

 

وی درپایان اعلام نمود که بسیج دانشجویی آماده ارائه توانمندی ها و ظرفیت های بالای خود بااتکا به فکر و اندیشه جوانان مومن انقلابی درراستای اعتلای اهداف متعالی نظام و کمک به تمامی دولتهاست

 

انتهای پیام/