۱۵:۱۸:۴۶ - چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار:
ایران با تفکر بسیجی توانسته مرزهای جغرافیایی را درنوردد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار گفت: بسیج با هویت دینی و اسلامی خود مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است.

حجت الاسلام حسین علیپور در گفت و گو با بصیرسبزوار با بیان اینکه ثدور انقلاب امروز با صدور تفکر بسیجی در کشورها در حال انجام است اظهارداشت: تفکر بسیجی امروزه در کشورهای محور مقاومت سبب شده است تا گروههای بسیج در این کشورها به با نام های مختلف ایجاد شوند.

 

وی با اشاره به اینکه این گروهها در کنار یکدیگر در میدان نبرد در برابر تکفیری ها ایستادند ادامه داد: تحقق آرمان امام خمینی (ره) در ایجاد بسیج جهانی امروزه به وقوع پیوسته و ملت های مسلمان در کنار یکدیگر در برابر کفار ایستادگی و مقاومت می کنند.

 

علیپور در ادامه با اشاره به اینکه شکست داعش تنها با تفکر بسیجی نیروهای مدافع حرم میسر شد تصریح کرد: برای پیروزی درعرصه های مختلف نظامی فرهنگی و اجتماعی نیازمند نشر این فرهنگ هستیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار همچنین به آثار و برکات دیگر فرهنگ بسیجی از ابتدای انقلاب تا کنون اشاره کرد و افزود: بسیاری از موفقیت ها و پیشرفت های انقلاب با تکیه بر این فرهنگ بوده و در صورت نبود بسیجیان بسیاری از پیشرفت ها میسر نمی شد.

 

 

علیپور به رشادت های بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و ادامه داد: این ایثار و فداکاری ها پس از جنگ تحمیلی نیز ادامه پیدا کرد و در کمک به هم نوعان و هم و طنان در گوشه و منار کشور نمود پیدا کرد.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب