۹:۱۸:۴۷ - شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قدیری ابیانه:
ارتباط با آمریکا راه غارت کشور را باز می کند
کارشناس مسائل سیاسی گفت: ارتباط با آمریکا تنها راه غارت کشور را باز می کند.

به گزارش بصیرسبزوار،حسن قدیری ابیانه در نشست نهضت روشنگری در سبزوار با بیان اینکه متاسفانه برخی از سیاسیون ساده لوحانه از پیشنهاد ترامپ مبنی بر مذاکره خوشحال شده و در پی باز کردن راهی برای این مذاکرات هستند اظهارداشت: مذاکره با آمریکا نتیجه ای جز باز شدن راه غارت کشور نخواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه یکی از مسائل اصلی که امروز کشور با آن درگیر است موضوع مفاسد اقتصادی است تاکید کرد: متاسفانه ارز چند نرخی و وجود امضاهای طلایی برای ارائه ارز دولتی به افراد خاص سبب ایجاد رانت و که خود مولد فساد است شده است.

 

قدیری ابیانه با اشاره به این موضوع که متاسفانه افرادی که در انتخابات کاندیدا می شوند وعده هایی را  که در عملیاتی کردن آن ناتوان هستند به مردم می دهند تصریح کرد: پس از پیروزی درانتخابات این افراد مجبور به بهانه تراشی برای عدم عمل به وعده های خود می شوند.

 

سفیر سابق ایران در مکزیک به ترویج سفرهای خارجی بی مورد خرید کالاهای خارجی با مشابه داخلی اشاره کرد و افزود: متاسفانه نتیجه اولیه این اقدامات خروج ارز از کشور و ضربه به اقتصاد خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر جریانی سعی دارد تا مشکلات ایجاد شده را به نظام و رهبری نسبت دهد ادامه داد: مشکلات در پی تصمیمات دولت به عنوان مجری و مجلس به عنوان ناظر بر عملکرد دولت به وجود می اید که هردو برخواسته از رای مردم هستند.

 

قدیری ابیانه در ادامه با اشاره به اینکه راه برون رفت از مشکلات عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی و تکیه بر درون است تصریح کرد: تا زمانی که دولت در این راه قدم نگذارد مشکلات اقتصادی حل نخواهد شد.

 

انتهای پیام/

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب