۷:۳۰:۵۴ - پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده مردم سبزوار در مجلس
اختصاص ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های آبرسانی به ۲۱ روستای محروم بخش روداب سبزوار
نماینده مردم غرب خراسان رضوی در مجلس با بیان اینکه در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم، گفت: با درایت مدیران و مسئولین، می‌توانیم با مترسک یاس و ناامیدی مبارزه کنیم و همانطور که از بحران اقتصادی عبور کردیم، می‌توانیم از چالش‌های موجود گذر کنیم.

به گزارش بصیرسبزوارحسین مقصودی در جلسه شورای اداری سبزوار افزود: براساس مصوبه مجلس و اذن رهبر انقلاب، ۱ میلیارد و ۵۰۰ هزار دلار تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی، به اشتغال‌زایی در روستاها و مناطق محروم کشور اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: همچنین مرحله دوم این تسهیلات از یک هفته گذشته به بانک‌های عامل ابلاغ شده و امیدواریم مدیران شهرستان سبزوار این تسهیلات را برای رونق اشتغال‌زایی در روستاها جذب کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: پنجشنبه ۱۳ دی، عملیات احداث ناحیه صنعتی نوده انقلاب خوشاب با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ‌زنی می‌شود و در ایام دهه فجر نیز، عملیات احداث شهرک‌های صنعتی ششتمد و روداب آغاز می‌شود.

مقصودی با اشاره به دستاوردهای دیدار اخیر با مسئولین کشوری، خاطرنشان کرد: طی دیدار و نشستی با وزیر نیرو، ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به صورت خاص برای احداث شبکه فاضلاب محلات کلاته سیفر، صالح آباد و قلعه نو شهر سبزوار اختصاص یافت.

وی یادآور شد: همچنین ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های آبرسانی به ۲۱ روستای محروم بخش روداب سبزوار اختصاص یافته است.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی عنوان کرد: با پیگیری‌های متعدد، عملیات احداث ۲ سالن ورزشی در شهرهای روداب و ششتمد با ۳ میلیارد تومان اعتبار از محل ارزش افزوده مالیاتی آغاز شده است.

به گفته مقصودی، مشکلات آغاز عملیات احداث نیروگاه ۵۴۶ مگاواتی سبزوار پس از گذشت ۱۳ سال، رفع شده و بزودی با حضور وزیر نیرو، وارد فاز اجرایی می‌شود که گامی بزرگ برای رونق اشتغالزایی، در سبزوار است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب