۱۳:۰۱:۴۹ - جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سبزوار:
آمریکا به زودی از اعلام پایتختی قدس پشیمان خواهد شد/اسرائیل در سراشیبی سقوط قرار گرفته است
امام جمعه سبزوار گفت: آمریکا و اسرائیل به زودی از اقدام خود در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر اسرئیل پشیمان خواهند شد.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزواربا اشاره به اعلام و به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشعالگر اظهارداشت: دیر نباشد که آمریکاو این رژیم از کرده خود پشیمان شوند.

 

وی با بیان اینکه این اقدام رئیس جمهور امریکا مانند دیگر کارهای وی در دشمنی با اشلام و امت اسلامی صورت گرفته است ادامه داد: اعلام پایتختی قدس برای رژیم کودک کش سبب می شودتا اتحاد مسلمان برای بار دیگر شکل گرفته و این رژیم در سراشیبی سقوط با سرعت بیشتری حرکت کند.

 

مقیسه در ادامه با اشاره به اینکه رژیم آل سعود نیز با دلارهای نفتی خود در باطن از رژیم اشغالگر و امریکا حمایت می کند ادامه داد: عربستان تنها به خاطر موقعیت مکه و مدینه در جهان اسلام و برای از دست ندادن موقعیت خود در ظاهر دست دوستی با اسرائیل نمی دهد.

 

امام جمعه سبزوار با بیان اینکه آمریکا هیچ گاه قابل اعتماد نیوده و در تمام دوران پس از جمهوری اسلامی سعی در نا امن کردن منطقه به روش های گوناگون داشته است تصریح کرد: پس ایجاد داعش و راه اندازی جنگ بین مسلمانان و شکست این توطئه به همت نیروهای مقاومت حال این کشور درصدد برآمده تا به شکلی دیگر به ناامنی در منطقه دامن بزند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه رفته رفته با پایان سال نزدیک می شویم و مسئولان باید در خصوص اقدامتی که برای عملیاتی کردن شعار سال انجام داده اند پاسخ گو باشند ادامه داد:بیان شعار سال از سوی مقام معظم رهبری تنها برای درج بر روی تابلو و کاغذ نبوده و مسئولان باید برای تحقق آن و خروج کشور از مشکلات اقتصادی فعالیت کنند.

 

مقیسه به اولین سالگرد امام جمعه فقید شهرستان حجت الاسلام ابراهیمی اشاره کرد و افزود: وی زحمات فراوانی را برای شهر در مدت تصدی امام جمعه کشیدند.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب