۱۷:۱۲:۳۶ - سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد:
آغاز عملیات اجرایی ناحیه صنعتی ششتمد
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز عملیات اجرایی ناحیه صنعتی ششتمد خبرداد.

محسن صالحی نیا در جلسه شورای اداری شهرستان سبزوار با اشاره به توسعه فعالیت های معدنی و صنعتی در سبزوار افزود : این ضرورت به خوبی از سوی فعالان اقتصادی شناخته شده و فعالیت های معدنی و صنعتی با همت فعالان اقتصادی در منطقه صورت گرفته است .

وی ادامه همچنین با بیان توسعه جایگاههای صنعتی در استان تصریح کرد: در سالجاری ناحیه صنعتی داورزن به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی ناحیه صنعتی نوده انقلاب خوشاب و ناحیه صنعتی ششتمد آغاز شده است.
وی اضافه کرد: واحدهای صنعتی و تولیدی می توانند در قالب سرمایه در گردش، نوسازی و رونق تولید تسهیلات با کارمزد مناسب دریافت کنند.

حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در ادامه نشست شورای اداری این شهرستان افزود: حسین مقصودی افزود: شهر سبزوار ۳۹۱ هکتار سکونتگاههای غیر رسمی و هفت منطقه حاشیه نشین دارد که آسیب های اجتماعی در این مناطق وجود دارد.
وی تصریح کرد: توجه به توانمندسازی مناطق روستایی جلوی مهاجرت روستاییان و گسترش حاشیه نشینی را می گیرد.
مقصودی گفت: جاده های روستایی بخش های روداب و ششتمد سبزوار بلحاظ شاخص و بهره مندی کمترین میانگین خراسان رضوی را دارد که باید به آن توجه شود.

وی ادامه داد: روستاهای سبزوار با توان تولیدی بسیار بالایی که دارند می توانند نقش مهمی در تحقق اقتصادی مقاومتی داشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب