۱۴:۲۱:۰۵ - شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی
آغاز عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس در سبزوار
عملیات احداث سه فاز تخست باغ موزه دفاع مقدس سبزوار با اعتباری معادل 2میلیارد و 500میلیون ریال در سبزوار آغاز شد.

رئیس شورای شهر سبزوار در مراسم آغاز این باغ موزه با بیان اینکه برای حفظ و اشاعه ارزش های انقلاب و دفاع مقدس نیاز به ایجاد جلوه ای بصری در شهر داریم اظهارداشت: ایجاد این باغ موزه می تواند نقش مهمی در انتقال ارزش ها و آنچه در دفاع مقدس به وسیله رزمندگان سبزواری اتفاق افتاده به نسل جوان و نوجوان داشته باشد.

 

وی با اشاره به اینکه باغ موزه دفاع مقدس در سبزوار در ۸فاز احداث خواهد شد تصریح کرد: در سال ۹۷ سه فاز نخست این مجموعه شامل تونل سردرب و محوطه سازی باغ به مساحت یک هکتار به بهره برداری خواهد رسید.

 

تعصبی عضو سابق شورا و مشاور شهردار در این مراسم با بیان اینکه ایجاد پارک های موضوعی از چند سال گذشته در دستور کار شهرداری قرار گرفته است عنوان کرد: شهرداری با اجرایی کردن این پروژه ساخت پارک های مفهومی را نیز آغاز کرده و خوشبختانه باغ موزه دفاع مقدس مکانی برای آموزش و تعالی فرزندان شهر خواهد شد.

 

وی ادامه داد: هشت فاز موضوعی که در این باغ موزه و به تذریج احداث خواهد شامل نهضت سربداران،انقلاب اسلامی،اسوه های ایثار و شهادت ،شهدای هویزه،مسیر تعالی و هدایت،حماسه دفاع مقاومت و ایثارو عبرت و بصیرت خواهد بود.

 

تعصبی همچنین گفت: باغ موزه دفاع مقدس با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و واقعیت‌های هشت سال دفاع مقدس به عنوان دومین شهر غیر مرکز کشور بعد از خرمشهر در سبزوار وارد فاز عملیاتی شد.

 

 

همچنین ۱۰پروژه شهرداری نظیر تاکسی اینترنتی،سوله زائر کلنگ زنی و افتتاح شد

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب