۱۱:۳۹:۳۳ - پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات سبزوار:
آغاز حرکت خادمین زوار امام حسین در سفر اربعین/سبزوار محور برپایی موکب های استان خراسان در شهر کربلا است
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار از آغاز حرکت خادمین زوار امام حسین در سفر اربعین خبر داد.

سید علی اکبر دلبری در گفت و گو با بصیرسبزوار با بیان اینکه ۲۰۰ نفر از خدام برای ارائه خدمات به زائرین حسینی در سفر اربعین از دوم آبان ماه به کربلای معلی اعزام خواهند شد اظهارداشت: این خدام از همشهریان سبزواری بوده که در سه موکب در شهر کربلا مستقر خواهند شد.

 

رئیس  ستاد بازسازی عتبات و عالیات سبزوار با بیان اینکه سه موکب شهر سبزوار در ایام اربعین حسینی در شهر کربلا برپا خواهد شد تصریح کرد: در این موکب ها روزنه ۶۰هزار وعده غذایی توزیع شده و موکب ها ظرفیت اسکان ۲۰هزار نفر را ایجاد کرده اند.

 

وی با اشاره به اینکه  ت ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار در سال جاری محوریت موکب های استان خراسان را برعهده دارد ادامه داد: در سال جاری شهرستانهای جوین جغتای مه ولات بردسکن کاشمر و سرخس هرکدام یک موکب و همچنین مشهد با هفت موکب مستقر در شهر کربلا در خدمت زوار اباعبدالله خواهند بود.

 

دلبری در ادامه به ارسال ۱۰کامیون اقلام مصرفی و غذایی به این کشور عراق اشاره کرد و افزود: این اقلام از کمکهای نقدی و غیر نقدی مردمی در خصوص پیاده روی سفر اربعین جمع اوری شده و پس از بارگیری به این کشور ارسال خواهد شد.

 

رئیس  ستاد بازسازی عتبات و عالیات سبزوار همچنین با بیان اینکه کمک های غیر نقدی از قبلی اقلام خوراکی مورد نیاز جمع اوری شده است ادامه داد: ۳۰۰میلیون تومان اعتبای است که برای  برای خدمت رسانی مطلوب به زوار در نظر گرفته شدو این مبلغ  از طریق خیرین و کمک های مردمی جمع اوری شده است.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب